Názory klientů povinného ručení

Zajímají nás i Vaše názory. Chcete-li zde zvěřejnit ten svůj, napiště nám jej do kontaktního formuláře.

Pojištění vozidel Původně jsem tomu moc nevěřil, protože si radši vše sjednávám osobně. Čas mě ale donutil zkusit tohle sjednání přes internet a byl jsem příjemně překvapen. Nakonec jsem ušetřil přes 1500 Kč oproti minulému pojištění. Doporučuji tuhle nabídku i ostatním.

Pavel Klíma

Pojištění vozidel Službu mi doporučila kamarádka a i já si jí chválím. Nabídky se porovnají hned po vyplnění formuláře a nemusím kvůli tomu nikam volat, chodit na pojišťovny a podobně. V jednoduchosti bych to přirovnala k nakupování v internetovém obchodě. :-)

Jaroslava K.

Pojištění vozidel Poslední dobou řeším pokud možno vše přes internet a protože jsem zrovna sháněl nové pojištění pro auto, tak mi Vaše nabídka přišla vhod. Po porovnání ve formuláři se mi ozval člověk se kterým jsme vše dohodli a vše proběhlo rychle a bez problémů. Určitě bych iPojištění, tedy tenhle web doporučil i ostatním co zvažují sjednání povinného ručení přes internet.

Ondra z Liberce

Pojištění vozidel Tento porovnavač mi doporučila dcera. Na internetu si zvládnu maximálně přečíst a napsat emaily, takže jsem dost váhala jestli to vůbec zvládnu. Nakonec za pomoci dcery jsem si pojištění sjednala a podle ostatních nabídek jsem i velkou část ušetřila. Děkuji za Váš porovnavač.

Martina Sudovská, Třebíč

Pojištění vozidel S manželkou jsme hledali povinné ručené pro naše nové auto a jelikož splácíme hypotéku, tak se pochopitelně snažímě ušetřit kde se dá. Zvolili jsme proto Vaší nabídku porovnání povinného ručení a byli jsme příjemně potěšeni jak cenou, tak i ušetřeným časem.

Václav Žitník, Olomouc